Kontakta elevhälsan

Här hittar du kontaktuppgifter till centrala elevhälsan och elevstöd

Gun Carlberg: Sandbäcksskolan

Telefon: 070-602 73 46

Gun.Carlberg@sjobo.se

Caroline Persson: Emanuelskolan, Grundsärskolan & Samverkansgruppen

Telefon: 073-424 27 02

Caroline.Persson4@sjobo.se


Linnea Heiler: Vollsjö skola & Lövestads skola

Telefon:0416-27290

Linnea.Heiler@sjobo.se

Caroline Segerfeldt: Färsingaskolan & Resursskolan

Telefon: 070-341 25 11

Caroline.Segerfeldt@sjobo.se

Tina Westring: Storkskolan & Malena Gymnasiet

Telefon: 073-311 36 06

Tina.Westring@sjobo.se



 Christina Aldeland: Färsingaskolan och Resursskolan/Samverkansgrupp

Telefon: 070-994 68 83

Christina.Aldeland@sjobo.se

Nina Weinemo: Malenagymnasiet

Telefon: 070-951 56 74

Nina.Weinemo@sjobo.se

Jeanette Hedeblad: Sandbäcksskolan och Storkskolan

Telefon: 070-882 48 85

Jeanette.Hedeblad@sjobo.se

Martina Lindberg: Emanuelskolan och Grundsärskolan

Telefon: 070-367 78 85

Martina.Lindberg@sjobo.se

Emilia Jönsson: Lövestad skola och Vollsjö skola

Telefon: 0730-550342

Emilia.Jonsson@sjobo.se

 


Lena Johnsson: Råd och stödenheten

Telefon: 070-373 65 53

Lena.Johnsson@sjobo.se

Nicke Olofsson: Råd och stödenheten

Telefon: 070-971 04 76

Nicke. Olofsson@sjobo.se

 

Skriv ut
Senast uppdaterad: 5 februari 2021
Sidan publicerad av: Hanna Smith
Utbildning och barnomsorg